O nas

logo-600Drodzy Rodzice !
Każda rodzina ma swoją historię, a każdy człowiek ma własną osobowość.

W  naszym żłobku wspieramy dziecko w budowaniu silnej osobowości w uświadamianiu własnej wartości. Dlatego staramy się stwarzać dziecku sytuacje, w których będzie miało możliwość realizowania własnych potrzeb, zainteresowań, dążenia do samodzielności i niezależności.

Szczególną uwagę przywiązujemy do dialogu z rodzicami oraz specjalistami w różnych dziedzinach, bo jesteśmy przekonani, że razem znaczy lepiej i więcej.

Jesteśmy otwarci  na pomysły i sugestie rodziców, oraz na aktywną współpracę.

Dla nas dziecko to kawałek nieba, który odwiedził ziemię, bez nich nie ma nieba.   W naszej placówce zatrudniamy ludzi z pasją i doświadczeniem. To oni codziennie dbają i troszczą się o to, żeby Twoje dziecko jak najlepiej zniosło rozłąkę z rodzicami, a także stwarzają możliwości do prawidłowego rozwoju Twojego Skarba.

 

 

 

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_field() in /usr/home/aknt/domains/zlobekbajka.pl/public_html/wp-content/themes/u-design/single-galeria.php:21 Stack trace: #0 /usr/home/aknt/domains/zlobekbajka.pl/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include() #1 /usr/home/aknt/domains/zlobekbajka.pl/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/usr/home/aknt/...') #2 /usr/home/aknt/domains/zlobekbajka.pl/public_html/index.php(17): require('/usr/home/aknt/...') #3 {main} thrown in /usr/home/aknt/domains/zlobekbajka.pl/public_html/wp-content/themes/u-design/single-galeria.php on line 21