Nasza kadra

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, których pasją jest prawidłowy rozwój poprzez zabawę dzieci już od samych narodzin.

Aby Dzieci miały profesjonalną i kompleksową opiekę, w naszych szeregach są osoby z odpowiednim wykształceniem, doświadczeniem i olbrzymim oddaniem dla Dzieci. Opiekunki to osoby z wykształceniem pedagogicznym o różnych specjalizacjach, jak również osoby które mają szerokie doświadczenie życiowe w opiece nad dziećmi. Naszą kadrę dobieramy bardzo skrupulatnie, aby nasze Maluchy prawidłowo się rozwijały pod okiem profesjonalnych opiekunów.

Ilona Gocoł

Właściciel

Jestem osobą od kilku lat pracującą z dziećmi. Swoje doświadczenie zdobyłam pracując w państwowym przedszkolu w Jędrzejowie i prywatnych żłobkach w Warszawie. Moim marzeniem było stworzenie miejsca w którym profesjonaliści wspierają dzieci i ich rodziców w odkrywaniu nowych dróg, które prowadzą do prawidłowego rozwoju . Miejsca, w którym dzieci będą czuły się szczęśliwe i bezpieczne, gdzie każdy: dzieci, rodzice, pracownicy będą się czuć jak w domu.

Spełnieniem tych marzeń jest Żłobek Bajka. Posiadam CERTYFIKAT ukończenia kursu „Opiekun w żłobku lub w klubie dziecięcym” oraz CERTYFIKAT ukończenia „Pedriatycznego Kursu Pierwszej Pomocy”.

Zespół, który ze mną pracuje składa się z osób, które swoje doświadczenie i wiedzę potrafią wykorzystać w pracy nad prawidłowym i szybkim rozwojem dzieci poprzez zabawę i śmiech naszych pociech.

Jednym z moich głównych celów jest to aby dzieci, które są pod naszą opieką rosły na samodzielnych i pewnych siebie małych ludzi, którzy odważnie pójdą do przedszkola, a dalej do szkoły i przez całe swoje życie.

Prywatnie jestem mamą dwóch synów- Dawida i Ksawerego.

Opiekunka Katarzyna Marszycka

Posiadam wykształcenie wyższe.
Ukończyłam studia na kierunku pedagogika resocjalizacyjna i sadowa.
Bardzo lubię pracę z maluchami i codzienne obserwowanie ich rozwoju.
Ukończyłam kurs „Opiekun w żłobku lub w klubie dziecięcym.”
Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie , ponieważ każde ma inne potrzeby.
Najbardziej zależy mi na tym, aby dzieci były bezpieczne i szczęśliwe,
a ich rodzice mieli pewność, że zostawiają swoje pociechy pod odpowiedzialną i dobrą opieką.
Prywatnie jestem mamą pięcioletniej Lenki.

Opiekunka PAULINA LECHOWICZ

Odkąd odbyłam staż w żłobku, zdobyłam duże doświadczenie w
pracy z dziećmi. Ukończyłam kurs „opiekunki dziecięcej”. Bardzo
lubię pracę z maluchami i codzienne obserwowanie ich rozwoju. Do
każdego dziecka podchodzę indywidualnie, ponieważ każde ma inne
potrzeby. Najbardziej jednak zależy mi na tym, aby dzieci były
bezpieczne i szczęśliwe, a ich rodzice mieli pewność, że
zostawiają dzieci pod odpowiedzialną i dobrą opieką.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci: Alana i Blanki

 

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_field() in /usr/home/aknt/domains/zlobekbajka.pl/public_html/wp-content/themes/u-design/single-galeria.php:21 Stack trace: #0 /usr/home/aknt/domains/zlobekbajka.pl/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include() #1 /usr/home/aknt/domains/zlobekbajka.pl/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/usr/home/aknt/...') #2 /usr/home/aknt/domains/zlobekbajka.pl/public_html/index.php(17): require('/usr/home/aknt/...') #3 {main} thrown in /usr/home/aknt/domains/zlobekbajka.pl/public_html/wp-content/themes/u-design/single-galeria.php on line 21