Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/aknt/domains/zlobekbajka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/aknt/domains/zlobekbajka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/aknt/domains/zlobekbajka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3615 Organizacja imprez – Żłobek Bajka w Jędrzejowie – Prywatna Opieka Nad Dziećmi – Jędrzejów

Organizacja imprez

Jesteśmy grupą animatorów doświadczonych w zabawianiu dzieci. Mamy szerokie zaplecze kolorowych, bajkowych kostiumów, niezbędne akcesoria do zabaw i konkursów, a przede wszystkim wiedzę i chęci do umilania czasu najmłodszym!

Organizujemy imprezy dla dzieci na każdą skalę – od kilkuosobowych urodzin i balików po firmowe pikniki i imprezy plenerowe. Zapraszamy do współpracy przy organizacji eventów okolicznościowych, związanych z okazjami takimi jak Mikołajki, Dzień Dziecka, święta miasta, dożynek, festynów i zabawianiu dzieci na weselach i komuniach.

Aktualności

  

Kontakt

„Żłobek bajka”
Ulica Krótka 4 (obok parkingu PKO BP)
28-300 Jędrzejów
Telefon: 508-229-504
E-mail: kontakt@zlobekbajka.pl